INTERCAR

Historia firmy

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu samochodów.Firma Inter Car Nowak Sp. z o.o. powstała w 1999 roku jako salon sprzedaży samochodów Toyota z kilkunastoosobową wówczas kadrą pracowniczą. Salon ten wkrótce wraz z serwisem i sklepem poszerzył ofertę o dedykowane usługi blacharsko-lakiernicze w ramach tej marki. Zrównoważone zarządzanie i inwestycje sprawiły, że Inter Car Nowak stał się wiodącym w regionie podmiotem wyznaczającym poziom odniesienia dla innych dealerów, a sama firma uzyskała opinię najlepszego zakładu blacharsko-lakierniczego w Krakowie.
NAJNOWOCZEŚNIEJSZA LINIA BLACHARSKO LAKIERNICZA
Stawiając na wzrost kompetencji i stałe podnoszenie poziomu oferowanych usług w roku 2002 udostępniliśmy naszym klientom jedną z najnowocześniejszych linii blacharsko-lakierniczych realizujących naprawy powypadkowe. Konsekwencją tej inwestycji w roku 2006 lakiernicy firmy Inter Car Nowak znaleźli się w czołówce najlepszych lakierników w Polsce. W konkursie o tytuł "Lakiernik Roku 2006", którego organizatorem była firma Toyota Motor Poland wyróżnienia otrzymało aż dwóch pracowników firmy Inter Car Nowak.
AUTORYZOWANY PARTNER SERWISOWY MARKI SEAT
Potwierdzeniem  naszego  dużego zaangażowanego i pełnego pasji podejścia do realizowanych zadań jest dołączenie w roku 2021 do sieci Autoryzowanych Partnerów serwisowych marki SEAT.
CERTYFIKAT ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ
Firma wdrożyła i utrzymuje system zarządzania jakością ISO 9001:2015. Jest to stały składnik polityki kierującej uwagę zarządu na obszar jakości i wynikającej z tego powtarzalności pracy wszystkich działów naszej firmy.

Komunikat Covid - 19

Szanowni Klienci W trosce o zdrowie Państwa i naszych pracowników w związku z rozwojem epidemii korona wirusa BARDZO PROSIMY O ZACHOWANIE SZCZEGÓLNEJ OSTROŻONOŚCI

- Unikajmy kontaktu fizycznego i zachowujmy odstęp 2 m.
- Zachowujemy wszelkie standardy higieniczne przy realizacji usług.
- Regularnie dezynfekujemy przestrzeń salonu i serwisu.
- Udostępniamy płyny do dezynfekcji - zachęcamy do mycia i zdezynfekowania rąk.
- Dla bezpieczeństwa Klientów samochody po przyjęciu na serwis są dezynfekowane, zabezpieczane jednorazową folią ochronną: kierownica, lewarek skrzynki biegów oraz fotel kierowcy.
- Samochody po wyjeździe z serwisu są dezynfekowane - OZONOWANE